Fitalls Yorumları, Kullananlar Fiyatı

Fitballs ürünü jel toplardan ve çaydan oluşan bir settir. Bu set yakın zamanda herkesin duyduğu gıda takviyesi özelliği taşımaktadır. Şimdi tanıtım amaçlı kampanya fiyatı fitballs cla 69 liradır.

 

Fitballs Set

Ürün fitballs çayı ve fitballs cla olarak 2 ayrı üründen oluşur. 1 set 15 günlük kullanım süresini içermektedir. Çay içerisinde 15 adet sallama çay, fitballs cla içerisinde 30 adet jel top bulunmaktadır. Şimdi kullanım bilgilerine geçecek olursak…

 

Fitballs Kullanımı

Ürün 2 ayrı parçadan oluştuğu için aşağıda ayrı ayrı kullanım önerisi verilmiştir.

Fitballs cla kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tok karnına kullanılması önerilir.

Fitballs çayı kullanımı: Günde 1 kere Akşam öğününden 30 dakika önce bir fincan kaynamış su içerisinde 5 dakika demlenerek içilmesi önerilir.

 

Fitballs Fiyatı, Kampanyası, Hediyeleri

Aşağıda size fitballs ürünü hakkında fiyat bilgilerini paylaşıyoruz.
1 kutu fitballs fiyatı (Cla ve çay) 69 TL ve 10 lira kargo ücreti.
2 kutu fitballs cla ve çay fiyatı 129 TL, Kargo ücretsiz
3 kutu fitballs set fiyatı 189 lira kargo ücreti yok ve sürpriz hediye ile.
4 kutu fitballs çayı fiyatı ve 4 adet fitballs cla toplam 249 TL. Kargo ücreti bizden ve yanında sürpriz hediye gönderilmektedir.
8 adet ürün kampanya fiyatı 399tl bu kampanyada da kargo ücretini biz karşılıyoruz ve sürpriz hediyelerle gönderilmektedir.
Yukarıda fiyat ve kampanya hakkında kısaca bilgi verdik şimdi ürün orijinalliği hakkında kısaca bilgiler verelim.

Orjinal fitballs almak isteyenler resmi satış sitemizden ürün satın alabilirler. Orjinal ürünler üzerinde bandrol yer almaktadır. Gri ve parlak renkteki bu hologramla orjinallik kontrolü sağlanabilmektedir. Bu tür gıda takviyeleri alırken orijinal ürün almaya dikkat ediniz. Sahte ürünlerden uzak durunuz.

 

Fitballs İçeriği

Ürün isminden de belli olacağı gibi cla içerikli bir üründür. Cla bir omega 6 yağ ailesine bağlı bir maddedir. Genel olarak otla beslenen hayvanların süt ve etlerinden elde edilmektedir.

 

Fitballs Kullananlar, Fitballs Cla Kullanıcı Yorumları

Fitballs hakkında merak ettiklerinizi fitballs kullananlar sayfası üzerinden bize sorabilirsiniz. Ayrıca ürün hakkında edindiğiniz izlenimleri de bizimle paylaşabilir. Yahut bu ürün hakkında yapılan kullanıcı yorumlarını ilgili sayfa üzerinden okuma imkanına sitemiz aracılığı ile sahipsiniz.

 

Fitballs Eczane, Fitballs Aktarcı

Fitballs eczane raflarında henüz bulunmayan bir takviye ürünüdür. Aynı zamanda aktarcılara uğrayıp istediğiniz zamanda bu seti bulamayacağınızı ve sadece resmi satış yapan sitelerde yer alan bir ürün olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz.

 

Fitballs Nerede Satılır, Nerede Bulunur, Satış Yeri

Eczane ve aktarlarda bulamıyorsa bu ürün nerede bulunur diye merak ediyorsanız. Şu an içerisinde yer aldığınız site üzerinden fitballs cla ürününü alabilirsiniz.

 

Fitballs Sipariş ver, Fitballs Satış, Fitballs Satın Al

Fitballs çayı ve fitballs sipariş vermek isteyenler sitenin üzerindeki üst görsele tıklayarak, menüde yer alan hemen sipariş ver butonu yardımı ile sipariş sayfasına yönlenirler. Önlerine çıkan bilgiler doldurulduktan sonra mesai saatleri içerisinde müşteriler aranarak sipariş onayı alınmakta ve böylelikle fitballs set satın alma işlemi tamamlanmaktadır.

fitballs cla, fitballs çayı, fitballs seti, fitballs nedir, içeriği, eczane, aktarcı, kullanımı, kullananlar, satın al, sipariş ver, nerede satılır, nerede bulunur, satış yeri, teslimat süresi gibi bilgiler paylaşılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Psorifix © 2017