Penis Pompası Ne İşe Yarar ?

Penis büyütücü pompayı kullandan önce penisi temizleyerek gözeneklerin açılmasını sağlarsak bu teknikten daha güzel sonuçlar elde edebiliriz. Temizleme yöntemi olarak su veya ıslak mendil kullanabilirsiniz.

penis pompası

Penis pompası, penisi içine vakum ile çekerek bırakma yöntemi ile çalışmaktadır. Penisin ucu pompanın giriş kısmına yerleştirilir ve pompanın vakumuna ard arda basılarak penisin vakumun içerisine tamamen girmesi sağlanır. Penis tamamen vakumun içerisine yerleştiği zaman vakumun diğer ucunda bulunan hava salma butonuna basılarak penisin kurtulması sağlanır. Bu işlem 2 günde 1 sefer 3-5 dakika arasında uygulanarak tekrar edilir.

Penis Pompası Yorumları

Pompa kullanımı tamamlandıktan sonra penis pompasını su veya tercihen sabun ile temizlemeniz daha sonraki kullanımlarınızdaki hijyen açısından tavsiye edilmektedir. En azından 2 haftada tek sefer de olsa ılık su, sabun veya sirke ile de genel olarak ürünün temizlenmesi tavsiye olunur.

Penis Pompası Kullananlar

Bazı internet sayfalarında çeşitli şekillerde penis pompası kullanımı anlatılmaktadır. Bizim sektör tecrübemize göre en iyi ve zahmetsiz şekilde fayda görebileceğiniz kullanım talimatı bu şekildedir. Bunun haricinde çeşitli fantezilere girilmesine hiç de gerek bulunmamaktadır.

www.penisbuyutucupompa.org

Updated: 15 Ekim 2017 — 12:08

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Psorifix © 2017