Şam Yağı Kullananlar, Kullanımı ve Yorumları

İçinde özel keratin özü ve şam fıstığı yağı yardımıyla saç derinize tesir etmeye ve beslemeye yadımcı bir üründür. Dökülen ve zayıf kalmış saçlar amacıyla birnevi destekleyici rolündedir. Şam fıstığı bir çok alanda olabildiğince yarar görülen bir fıstıktır. Aynı sürete saç konusu ile alakalı tesirleri olan bir yardımcı bileşendir.

Tavsiye edilenler arasında; İnce telli saçları olanlara, yeni saç oluşumu ve saç arayılına çözüm arayışına girenlere, saç derisindeki sorunlardan şikayetçi olanlara, kırılmış yada yanmış ya da gücünü bir şekilde yitirmiş saçlara sahip olanlara YARDIMCI bir üründür.

Şam Yağı Nedir, Kullananlar, Kullanımı

Güçsüzleştikçe saçlar cansızlaşmaya ve parlaklığını yitirmeye başlar. Şam Yağı içeriğindeki natural bitki özleri ve varlıklı vitaminler yardımıyla saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı olarak canlılık ve parlaklık kazanmalarını sağlar. Daha hacimli ve dolgun saçlar amacıyla…

Saç diplerine uygulandığında saç köklerini besleyici, saçları olumsuz etraf koşullarından ve dış etkenlerden korumaya yardımcı olur. Doğal olarak yetiştirilen Şam Fıstıklarının içlerindeki çekirdekler kırılarak kavrulmakta en son aşamada kavrulan fıstıklar su ile karıştırılıp hamur kıvamına getirilmektedir. Şam fıstığı hamuru delikli torbalara koyularak elle yağları sıkılmakta ve elle sıkılan yağlar özel oranlar ile özenle şişelenip paketlenmektedir.

Şam Yağı Kullanıcı Yorumları

Bitkisel ürünlerin tüketimi ve satışı gün geçtikçe kullanıcıları doğrulusunda artmakta tercih edilmektedir. Sitemizde siz kıymetli bitkisel takviye kullanıcılarını amacıyla yeni bir ürünü sizlere tanıtımını yapmaktayız. Bu ürün tanıtım hedefli indirimli deneme fiyatından süre kaybetmeden sipariş vermek isteyen müşterilerimiz. Destek hattımızdan müşteri hizmetlerimize ulaşabilir yada internet sitemizde sizlere ayrılan sipariş linkinden dilenen verileri doldurabilir ve satın alabilirler. Telefon ile irtibata geçerek hem sorularımı sormak istiyorum hemde sipariş vermek istiyorum demekteyseniz. Müşteri temsilcimize numalarımızdan ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde kredi kartınızla çevrimiçi ödeme olanağı bulunmamaktadır. Güvenli ödeme türü olan kapıda ödeme olanağı ile paketleriniz gönderilmektedir.

şam yağı

Şam yağı nasıl kullanılır, kullanım talimatları, içeriği, bileşenleri, yan tesirleri ve uyarılar alanı ürün ambalajında belirtilmiştir. Kullanım geçmeden talimatları ve uyarıları kesinlikle göz gezdiriniz ideal olarak kullanınız. Günlük olarak kullandığınız şampuan amacıylae karıştırılırak tüketimi tavsiye edilir. Hastalık ve rahatsızlıkta hekim doğrulusunda verile tıbbi ilaç kesinlikle değildir, takviye edici besindır. Ürünün formülünde sarfedilen bitkisel özlere alerjisi olanlar kullanamaz. Kullanım sırasında bir yan tesir görülür ise tüketimini bırakınız. Aile hekimunuza ya da eksper bir hekima danışınız. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı söyleyerek bitkisel besin takviye ürünlerinle alakalı tanıtım yapılmamaktadı

Bir önceki yazımız olan Sırlı Bitkiler Macunu Kullanıcı Yorumları, Kullananlar, Fiyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 29 Kasım 2017 — 23:24

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Psorifix © 2017