ŞAM YAĞI SİPARİŞ: 0312 240 40 05

 

 

ŞAM YAĞI SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLA

 

Saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur.

Yeni saç oluşumuna katkı sunar.

Saçların beslenmesini sağlar.

Nem kapasitesini güçlendirir.

Kolay şekillendirmeye hizmet eder.

Kepeği giderir.

Boya gibi kimyasal işlemlerin verdiği zararı gidermeye yardımcı olur.

Saç uzama hızını 5 kata kadar çıkartabilmektedir.

Saç dolgunluğunu – hacmini arttırır.

Tahriş edici etkenlere sahip değildir.

Düzenli kullanımda 30 günde %25 daha fazla saç teli çıkışına yardımcı olarak saç dolgunluğunu üç kata kadar arttırabilmektedir.

Saç uzama hızını bir ayda 4 cm uzatabilmektedir.

Saç dökülmesinde %90, saç kırıklarında %95 azalma oranlarına sahiptir.

Şam Yağı Kullanıcı Yorumları

Temiz – kuru ya da nemli saç – saç derisine masaj yapılarak yedirilmelidir. Durulama gerektirmez. İsteğe göre bir saat sonra durulama yapabilirsiniz. Günlük düzenli kullanım önerilir. Saç onarımı gerçekleştikten sonra uygulamayı haftada bire düşürebilirsiniz. Buna benzer diğer saç bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Şam Yağı Kullananlar ve Fiyatı

Saçların parlak durması, güçlü durması ve bakımlı durması dış görünüş açısından en önemli detaylardır. Kırık ve incinmiş saçlar hem şekil almaz hem de kötü bir görünüm sağlar. Buda sizlerin fiziksel anlamda rahatsız olmanıza neden olur. Saç düzleştiricileri, fön makineleri ve saç boyaları saçlara tamamen zarar verir. Saç nemini dengede tutabilmek ve sağlıklı olması tamamen sizlerin elinde. Sizlere sunulabilecek en iyi saç bakımı Şam Yağı ürünüdür. Saçlarınızı tamamen onarmaya yardımcı olur. Özellikle de saçınız kötü etkenlere maruz kalmışsa sam yagi ile saçlarınız güçlü olacaktır. Daha güçlü ve sağlıklı saçlar için doğru adres.

şam yağı

Dış görünüşü güzelleştiren en önemli detaylardan biri saçlardır. Shamoil şam yağı ile saçlarınızı güçlendirmek artık mümkün. Ayrıca bu ürün uygun fiyat ile sizlere sunulmaktadır. İsterseniz de kargolama yaptırarak kısa sürede ürününüze ulaşabilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren saçlarınız daha güçlü ve daha parlak olacak. Saçlarına önem vermenin tam zamanı. Sizlerde saçınız için en iyi olanını seçin.

Updated: 29 Kasım 2017 — 22:41

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Psorifix © 2017